Відгуки про наші курси

Напишіть відгук

 
 
 
 
Поля з зірочкою обов'язкові для заповнення *
10 записів
Людмила написав 24.05.2024 в 17:30
Дякую за професійний підхід до кожного студента. Хочу особисто відмітити за терпіння і розуміння пані Тетяну.
Юлія написав 05.01.2024 в 16:26
Дякую за організацію гарного навчання. Було все змістовно і пізнавально. Окрема вдячність Тетяні - моїй викладачці за поданий матеріал і за людяність. Навчатися було легко і цікаво.
Oksana написав 27.01.2023 в 14:17
Нещодавно проходила курс 1-С бухгалтерія 8,3 у "Гарант-Освіта" Реалії часу вимагають від нас постійного вдосконалення. Дуже задоволена, що вибрала саме цей навчальний центр. Матеріал подається доступно на конкретних прикладах. Викладається сама суть теми, основні ключові поняття і принципи. Разом з тим , теми занять охоплюють всі аспекти ведення бухгалтерського обліку. Викладачі компетентні, вічливі із індивідуальним підходом до кожного. Можна вибрати зручний час занять, щоб поєднати основну роботу і курси. Якістю курсів задоволена, планую згодом прийти до них на курс кадрового діловодства.
Люда написав 04.01.2023 в 15:23
Велике дякую за допомогу в навчанні комп'ютерної грамотності. Дякую вам за терпіння!
Tetiana написав 14.07.2022 в 13:50
Навчання у «Гарант-Освіті» на курсі Графічного дизайну було для мене своєрідним викликом. Перед початком курсу мала незначний досвід створення листівок у Microsoft Paint, однак, не мала й початкових знань для роботи в Adobe Illustrator чи Adobe Photoshop. Навіть для тих, чий життєвий принцип ніколи не зупинятися, вчитися новому, розвиватися, існують рамки та упередження. Чи можна освоїти абсолютно нову спеціальність за 40 годин? Чи буде мені справді цікаво? Чи зможу реалізувати теоретичні знання на практиці? На ці і ще безліч запитань, я змогла дати відповіді після закінчення курсу. Завдяки моїй чудовій викладачці Лілії, я не тільки успішно пройшла курс, а й відкрила в собі здібності до малювання, створення прекрасних ілюстрацій та розроблення креативної айдентики. Звісно, неможливо стати профі за два місяці, але можливо отримати заряд позитивної енергії, знань та прагнень! Щиро дякую за професіоналізм, відкритість, привітність та готовність допомогти!
Людмила написав 29.04.2022 в 16:38
Дуже вдячна Вам за курси Бухоблiку для ФОП+1с BAS. Пiсля закiнчення самостiйно змогла вiдкрити ФОП та вести бухгалтерiю. Дякую також за те, що надаєте безкоштовну пiдтримку на протязi 3 мiсяцiв, це дуже вежливо для мене. Ще раз - дякую Вам!
Наталія написав 30.05.2019 в 18:31
Дуже приємно була вражена підходом навчання, проходила курс бух.обліку , справжні професіонали, все доступно!!! Дуже вдячна за співпрацю, особливо моєму викладачу Марині!))
Анна написав 02.03.2019 в 21:38
Очень довольна работой вашего центра) проходила курс бух.учета направленного именно на фермерское хозяйство, работа в Медке, отчетность и зп! Спасибо огромное Марине Михайловне, очень мне помогла! Рада, что нашла именно эти курсы! спасибо Вам! Хороших вам и ответственных учеников!)
Сергій написав 28.12.2018 в 15:11
Курс програмування дав мені загальні поняття про програмування та допоміг визначитися з подальшим направленням в ІТ-галузі. Велике спасибі Олегу Вікторовичу!
Тетяна написав 18.12.2018 в 10:53
Заняття у навчальному центрі "Гарант-Освіта" дуже сподобались. Це справжні професіонали своєї справи.

Інші відгуки про навчання у центрі “Гарант-Освіта” дивіться також на сайті education.ua