Увага! На період карантину навчання у центрі – дистанційне

Карантин у Черкасах

На період карантину наш центр надає послуги по навчанню дистанційно.

У Вас є можливість за цей період підвищити свою кваліфікацію чи отримати професію бухгалтера, менеджера, кадровика та інші. Навчитися програмуванню, графічного дизайну (Adobe Photoshop, CorelDraw, Adobe Illustrator, 3D Max), створювати сайти, освоїти комп’ютерну грамотність з нуля та підвищити свій професійний рівень.

Навчальні матеріали кожному слухачеві видаються індивідуально, з урахувань змін в чинному податковому законодавству 2020 року. Також видаються навчальні програми для виконання практичного заняття (домашнього завдання).
Оплата навчання може розбивається на частини. Також діють знижки.

Також ми надаємо консультації он-лайн по кадрових питаннях, податковому законодавству, індивідуальні консультації по бухгалтерському обліку та по звітності підприємств, по роботі ФОП (на різних групах спрощеної системи оподаткування та на загальній системі оподаткування) та інші.

Курси проводять кваліфіковані практикуючі викладачі з багаторічним досвідом роботи.

Купити “Business Automation Sofware” (BAS), “UA-Бюджет” та “1С:Підприємство” у Черкасах

1С:Підприємство, Business Automation Sofware (BAS) в Україні

“ІНТЕК-ІНФОРМ” входить у Громадську організацію “Спілка Автоматизаторів Бізнесу”

Курсовий центр “Гарант-Освіта” у Черкасах, сумісно з компанією “Інтек-Інформ”, пропонує вам купівлю програмного забезпечення для автоматизації ваших бізнес-процесів на базі програмних продуктів “Business Automation Sofware” (BAS), “UA-Бюджет” та “1С:Підприємство”.

Компанія “ІНТЕК-ІНФОРМ” входить у Громадську організацію “Спілка Автоматизаторів Бізнесу” (САБ), що об’єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу. “Інтек-Інформ” займається впровадженням, супровідом та підтримкою зазначених вище програмних продуктів.

Завантажити прайс 2019 (PDF)

 

Ми оновлюємо наш сайт!

Оновлення

Нарешті, прийшов час для оновлення нашого сайту!
Тепер він має нові розділи та сучасний адаптивний дизайн.
Відтепер користуватись сайтом зручно як на ПК, так на планшетах і смартфонах.
Заходьте до нас частіше!

Новини